Make your own free website on Tripod.com
NCAA College Football, Basketball, and Baseball - SouthernCollegeSports.com
SouthernCollegeSports.com
CONTACT SCS.com
SCS.com STORE
HOOPS FEATURES
 TV Listings
HOOPS COLUMNS
 Daniel
HOOPS LINKS
 Live Scoreboard
 Conference Standings
 Top 25 Polls
FOOTBALL FEATURES
 Free Pick'Em Contest
FOOTBALL COLUMNS
 David
FOOTBALL LINKS
 Live Scoreboard
 Conference Standings
 Top 25 and BCS Polls
 Statistics
ABOUT US
 The Work Force
Site Developed by AdcockDesign.com

COLLEGE HOOPS CONFERENCE TOURNAMENTS

America East | ACC | Atlantic Sun | Atlantic 10 | Big East | Big Sky
Big South | Big Ten | Big XII | Big West | Colonial | CUSA | Horizon
Metro Atlantic | MAC | Mid-Continent | MEAC | Missouri Valley
Mountain West | Northeast | Ohio Valley | Pac-10 | Patriot | SEC
Southern | Southland | SWAC | Sun Belt | West Coast | WAC

AMERICA EAST

Friday, March 2 - First Round
6:00 PM - G1: #8 Hartford vs #9 Stony Brook
Saturday, March 3 - Quarterfinals
11:00 AM - G2: #8 Hartford vs #1 Vermont
1:30 PM - G3: #4 Maine vs #5 UMBC
5:00 PM - G4: #2 Albany vs #7 New Hampshire
7:30 PM - G5: #3 Boston U. vs #6 Binghamton
Sunday, March 4 - Semifinals
11:00 AM - G6: #1 Vermont vs #5 UMBC
1:30 PM - G7: #2 Albany vs #3 Boston U.
Saturday, March 10 - Championship
11:00 AM - Game 8: #1 Vermont vs #2 Albany

ACC

Thursday, March 8 - Opening Round
11:00 AM - G1: #8 Clemson vs #9 Florida State
1:00 PM - G2: #5 Maryland vs #12 Miami
6:00 PM - G3: #7 Duke vs #10 NC State
8:00 PM - G4: #6 Georgia Tech vs #11 Wake Forest
Friday, March 9 - Quarterfinals
11:00 AM - G5: #1 North Carolina vs #9 Florida State
1:00 PM - G6: #4 Boston College vs #12 Miami
6:00 PM - G7: #2 Virginia vs #10 NC State
8:00 PM - G8: #3 Virginia Tech vs #11 Wake Forest
Saturday, March 10 - Semifinals
12:30 PM - G9: #1 North Carolina vs #4 Boston College
2:30 PM - G10: #10 NC State vs #3 Virginia Tech
Sunday, March 11 - Championship
12:00 PM - G11: #1 North Carolina vs #10 NC State

ATLANTIC SUN

Thursday, March 1 - Quarterfinals
12:00 PM - G1: #2 Belmont vs #7 Gardner-Webb
2:30 PM - G2: #3 Jacksonville vs #6 Campbell
6:00 PM - G3: #1 East Tennessee State vs #8 Stetson
8:30 PM - G4: #4 Lipscomb vs #5 Mercer
Friday, March 2 - Semifinals
6:00 PM - G5: #1 East Tennessee State vs #4 Lipscomb
8:30 PM - G6: #2 Belmont vs #6 Campbell
Saturday, March 3 - Championship
3:00 PM - G7: #1 East Tennessee State vs #2 Belmont

ATLANTIC TEN

Wednesday, March 7 - Opening Round
11:00 AM - G1: #9 Charlotte vs #8 Dayton
1:30 PM - G2: #12 Richmond vs #5 Fordham
5:30 PM - G3: #10 Duquense vs #7 Saint Louis
8:00 PM - G4: #11 Temple vs #6 St. Joseph's
Thursday, March 8 - Quarterfinals
11:00 AM - G5: #8 Dayton vs #1 Xavier
1:30 PM - G6: #5 Fordham vs #4 Rhode Island
5:30 PM - G7: #7 Saint Louis vs #2 Massachusetts
8:00 PM - G8: #6 St. Joseph's vs #3 George Washington
Friday, March 9 - Semifinals
5:30 PM - G9: #1 Xavier vs #4 Rhode Island
8:00 PM - G10: #7 Saint Louis vs #3 George Washington
Saturday, March 10
5:00 PM - G11: #4 R. Island vs #3 George Washington

BIG EAST

Wednesday, March 7 - First Round
11:00 AM - G1: #8 DePaul vs #9 Villanova
1:00 PM - G2: #5 Syracuse vs #12 Connecticut
6:00 PM - G3: #7 West Virginia vs #10 Providence
8:00 PM - G4: #6 Marquette vs #11 St. John's
Thursday, March 8 - Quarterfinals
11:00 AM - G5: #1 Georgetown vs #9 Villanova
1:00 PM - G6: #4 Notre Dame vs #5 Syracuse
6:00 PM - G7: #2 Louisville vs #7 West Virginia
8:00 PM - G8: #3 Pittsburgh vs #6 Marquette
Friday, March 9 - Semifinals
6:00 PM - G9: #1 Georgetown vs #4 Notre Dame
8:00 PM - G10: #2 Louisville vs #3 Pittsburgh
Saturday, March 10 - Championship
8:00 PM - #1 Georgetown vs #3 Pittsburgh

BIG SKY

Saturday, March 3 - Quarterfinals
9:05 PM - G1: #6 Idaho State at #3 Montana
9:05 PM - G2: #5 Montana State at #4 Portland State
Tuesday, March 6 - Semifinals
7:05 PM - G3: #2 Northern Arizona vs #3 Montana
10:05 PM - G4: #1 Weber State vs #4 Portland State
Wednesday, March 7 - Championship
8:00 PM - G5: #2 Northern Arizona vs #1 Weber State

BIG SOUTH

Tuesday, February 27 - First Round
6:00 PM - G1: #7 Radford at #2 High Point
6:00 PM - G2: #6 VMI at #3 Liberty
6:00 PM - G3: #8 Charleston Southern at #1 Winthrop
6:00 PM - G4: #5 UNC-Asheville at #4 Coastal Carolina
Thursday, March 1 - Semifinals
5:00 PM - G5: #2 High Point vs #6 VMI
7:00 PM - G6: #1 Winthrop vs #5 UNC-Asheville
Saturday, March 3 - Championship
1:00 PM - G7: #6 VMI vs #1 Winthrop

BIG TEN

Thursday, March 8 - First Round
11:00 AM - G1: #8 Michigan vs #9 Minnesota
1:30 PM - G2: #7 Michigan State vs #10 Northwestern
4:05 PM - G3: #6 Illinois vs #11 Penn State
Friday, March 9 - Quarterfinals
11:00 AM - G4: #1 Ohio State vs #8 Michigan
1:30 PM - G5: #4 Iowa vs #5 Purdue
5:40 PM - G6: #2 Wisconsin vs #7 Michigan State
8:10 PM - G7: #3 Indiana vs #6 Illinois
Saturday, March 10 - Semifinals
12:40 PM - G8: #1 Ohio State vs #5 Purdue
3:05 PM - G9: #2 Wisconsin vs #6 Illinois
Sunday, March 11 - Championship
2:30 PM - G10: #1 Ohio State vs #2 Wisconsin

BIG XII

Thursday, March 8 - First Round
11:30 AM - G1: #8 Iowa State vs #9 Oklahoma
2:00 PM - G2: #5 Texas Tech vs #12 Colorado
6:00 PM - G3: #7 Oklahoma State vs #10 Nebraska
8:20 PM - G4: #6 Missouri vs #11 Baylor
Friday, March 9 - Quarterfinals
11:30 AM - G5: #1 Kansas vs #9 Oklahoma
2:00 PM - G6: #4 Kansas State vs #5 Texas Tech
6:00 PM - G7: #2 Texas A&M vs #7 Oklahoma State
8:20 PM - G8: #3 Texas vs #11 Baylor
Saturday, March 10 - Semifinals
1:00 PM - G9: #1 Kansas vs #4 Kansas State
3:20 PM - G10: #7 Oklahoma State vs #3 Texas
Sunday, March 11 - Championship
2:00 PM - G11: #1 Kansas vs #3 Texas

BIG WEST

Wednesday, March 7 - First Round
8:00 PM - G1: #5 UC-Irvine vs #8 UC-Riverside
10:30 PM - G2: #6 Cal State-Northridge vs #7 Pacific
Thursday, March 8 - Quarterfinals
8:00 PM - G3: #3 Cal State-Fullerton vs #7 Pacific
10:30 PM - G4: #4 UC-Santa Barbara vs #5 UC-Irvine
Friday, March 9 - Semifinals
8:30 PM - G5: #1 Long Beach State vs #5 UC-Irvine
11:00 PM - G6: #2 Cal Poly vs #3 Cal State-Fullerton
Saturday, March 10 - Championship
10:00 PM - #1 Long Beach State vs #2 Cal Poly

COLONIAL

Friday, March 2 - First Round
11:00 AM - G1: #8 William & Mary vs #9 Georgia State
1:30 PM - G2: #5 Northeastern vs #12 Delaware
5:00 PM - G3: #7 Towson vs #10 UNC-Wilmington
7:30 PM - G4: #6 George Mason vs #11 James Madison
Saturday, March 3 - Quarterfinals
11:00 AM - G5: #1 VCU vs #9 Georgia State
1:30 PM - G6: #4 Drexel vs #5 Northeastern
5:00 PM - G7: #2 Old Dominion vs #7 Towson
7:30 PM - G8: #3 Hofstra vs #6 George Mason
Sunday, March 4 - Semifinals
2:00 PM - G9: #1 VCU vs #4 Drexel
4:30 PM - G10: #2 Old Dominion vs #6 George Mason
Monday, March 5 - Championship
6:00 PM - G11: #1 VCU vs #6 George Mason

CONFERENCE USA

Wednesday, March 7 - First Round
12:00 PM - G1: #7 Rice vs #10 UTEP
2:30 PM - G2: #6 Southern Miss vs #11 SMU
6:00 PM - G3: #8 Marshall vs #9 UAB
8:30 PM - G4: #5 Tulsa vs #12 East Carolina
Thursday, March 8 - Quarterfinals
12:00 PM - G5: #2 UCF vs #7 Rice
2:30 PM - G6: #3 Houston vs #6 Southern Miss
6:00 PM - G7: #1 Memphis vs #8 Marshall
8:30 PM - G8: #4 Tulane vs #5 Tulsa
Friday, March 9 - Semifinals
3:30 PM - G9: #7 Rice vs #3 Houston
6:00 PM - G10: #1 Memphis vs #4 Tulane
Saturday, March 10
10:35 AM - G11: #3 Houston vs #1 Memphis

HORIZON LEAGUE

Tuesday, February 27 - First Round
7:00 PM - G1: #7 UW-Milwaukee at #6 Illinois-Chicago
6:00 PM - G2: #8 Detroit at #5 Youngstown State
7:00 PM - G3: #9 Cleveland State at #4 UW-Green Bay
Friday, March 2 - Second Round
5:00 PM - G4: #3 Loyola vs #6 Illinois-Chicago
7:00 PM - G5: #5 Youngstown State vs #4 UW-Green Bay
Saturday, March 3 - Semifinals
4:00 PM - G6: #3 Loyola vs #2 Butler
6:00 PM - G7: #4 UW-Green Bay vs #1 Wright State
Tuesday, March 6 - Championship
8:00 PM - G8: #2 Butler vs #1 Wright State

METRO ATLANTIC

Friday, March 2 - First Round
6:30 PM - G1: #8 Canisius vs #9 Saint Peter's
9:00 PM - G2: #7 Rider vs #10 Iona
Saturday, March 3 - Quarterfinals
1:00 PM - G3: #4 Siena vs #5 Manhattan
3:00 PM - G4: #1 Marist vs #8 Canisius
6:30 PM - G5: #2 Niagara vs #7 Rider
9:00 PM - G6: #3 Loyola vs #6 Fairfield
Sunday, March 4 - Semifinals
5:00 PM - G7: #4 Siena vs #1 Marist
7:30 PM - G8: #2 Niagara vs #3 Loyola
Monday, March 5 - Championship
8:00 PM - G9: #4 Siena vs #2 Niagara

MAC

Wednesday, March 7 - First Round
12:00 PM - G1: #8 Eastern Michigan vs #9 Ball State
2:00 PM - G2: #5 Ohio vs #12 Bowling Green
4:00 PM - G3: #7 Central Michigan vs #10 Buffalo
6:00 PM - G4: #6 Western Michigan vs #11 Northern Illinois
Thursday, March 8 - Quarterfinals
11:00 AM - G5: #1 Toledo vs #8 Eastern Michigan
1:00 PM - G6: #4 Miami (Ohio) vs #5 Ohio
6:00 PM - G7: #2 Akron vs #7 Central Michigan
8:00 PM - G8: #3 Kent State vs #6 Western Michigan
Friday, March 9 - Semifinals
6:00 PM - G9: #1 Toledo vs #4 Miami (Ohio)
8:00 PM - G10: #2 Akron vs #3 Kent State
Saturday, March 10 - Championship
6:00 PM - #4 Miami (Ohio) vs #2 Akron

MID-CONTINENT

Saturday, March 3 - First Round
6:00 PM - G1: #1 Oral Roberts vs #8 Centenary
8:30 PM - G2: #2 Oakland vs #7 Western Illinois
Sunday, March 4 - First Round
6:00 PM - G3: #4 IUPUI vs #5 Southern Utah
8:30 PM - G4: #3 Valparaiso vs #6 UMKC
Monday, March 5 - Semifinals
6:00 PM - G5: #1 Oral Roberts vs #4 IUPUI
8:30 PM - G6: #2 Oakland vs #6 UMKC
Tuesday, March 6 - Championship
6:00 PM - #1 Oral Roberts vs #2 Oakland

MEAC

Tuesday, March 6 - First Round
5:30 PM - G1: #7 Hampton vs #10 Howard
8:00 PM - G2: #8 Coppin State vs #9 Bethune-Cookman
Wednesday, March 7 - First Round/Quarterfinals
5:00 PM - G3: #6 Norfolk State vs #11 MD-Eastern Shore
7:00 PM - G4: #1 Delaware State vs #8 Coppin State
9:00 PM - G5: #2 Florida A&M vs #7 Hampton
Thursday, March 8 - Quarterfinals
5:00 PM - G6: #3 North Carolina A&T vs #6 Norfolk State
7:00 PM - G7: #4 South Carolina State vs #5 Morgan State
Friday, March 9 - Semifinals
5:00 PM - G8: #1 Delaware State vs #5 Morgan State
7:00 PM - G9: #3 North Carolina A&T vs #2 Florida A&M
Saturday, March 10 - Championship
5:00 PM - G10: #1 Delaware State vs #2 Florida A&M

MISSOURI VALLEY

Thursday, March 1 - First Round
6:05 PM - G1: #8 Evansville vs #9 Drake
8:35 PM - G2: #7 Illinois State vs #10 Indiana State
Friday, March 2 - Quarterfinals
12:05 PM - G3: #1 Southern Illinois vs #9 Drake
2:35 PM - G4: #4 Bradley vs #5 Northern Iowa
6:05 PM - G5: #2 Creighton vs #10 Indiana State
8:35 PM - G6: #3 Missouri State vs #6 Wichita State
Saturday, March 3 - Semifinals
1:35 PM - G7: #1 Southern Illinois vs #4 Bradley
4:05 PM - G8: #2 Creighton vs #3 Missouri State
Sunday, March 4 - Championship
1:05 PM - G9: #1 Southern Illinois vs #2 Creighton

MOUNTAIN WEST

Tuesday, March 6 - First Round
8:30 PM - G1: #8 TCU vs #9 New Mexico
Thursday, March 8 - Quarterfinals
1:00 PM - G2: #1 BYU vs #8 TCU
3:30 PM - G3: #4 Air Force vs #5 Wyoming
7:00 PM - G4: #2 UNLV vs #7 Utah
9:30 PM - G5: #3 San Diego State vs #6 Colorado State
Friday, March 9 - Semifinals
8:00 PM - G6: #1 BYU vs #5 Wyoming
10:30 PM - G7: #2 UNLV vs #6 Colorado State
Saturday, March 10 - Championship
6:00 PM - G8: #1 BYU vs #2 UNLV

NORTHEAST

Thursday, March 1 - Quarterfinals
6:00 PM - G1: #8 St. Francis (NY) at #1 CCSU
6:00 PM - G2: #7 Wagner at #2 Sacred Heart
6:00 PM - G3: #6 F'Dickinson at #3 Quinnipiac
6:30 PM - G4: #5 Mt. St. Mary's at #4 Robert Morris
Sunday, March 4 - Semifinals
3:00 PM - G5: #5 Mt. St. Mary's at #1 CCSU
3:00 PM - G6: #2 Sacred Heart at #3 Quinnipiac
Wednesday, March 7 - Championship
6:00 PM - G7: #1 CCSU vs #2 Sacred Heart

OHIO VALLEY

Tuesday, February 27 - Quarterfinals
7:00 PM - G1: #8 Tennessee State at #1 Austin Peay
6:00 PM - G2: #7 Morehead State at #2 Eastern Kentucky
7:00 PM - G3: #6 Southeast Missouri at #3 Tennessee Tech
7:30 PM - G4: #5 Samford at #4 Murray State
Friday, March 2 - Semifinals
5:30 PM - G5: #1 Austin Peay vs #5 Samford
8:00 PM - G6: #2 Eastern Kentucky vs #3 Tennessee Tech
Saturday, March 3 - Championship
7:00 PM - G7: #1 Austin Peay vs #2 Eastern Kentucky

PAC-10

Wednesday, March 7 - First Round
8:00 PM - G1: #8 California vs #9 Oregon State
10:30 PM - G2: #7 Washington vs #10 Arizona State
Thursday, March 8 - Quarterfinals
2:00 PM - G3: #5 Arizona vs #4 Oregon
4:30 PM - G4: #1 UCLA vs #8 California
8:00 PM - G5: #6 Stanford vs #3 Southern Cal
10:30 PM - G6: #2 Washington State vs #7 Washington
Friday, March 9 - Semifinals
8:00 PM - G7: #4 Oregon vs #8 California
10:30 PM - G8: #3 Southern Cal vs #2 Washington State
Saturday, March 10 - Championship
5:00 PM - #4 Oregon vs #3 Southern Cal

PATRIOT LEAGUE

Wednesday, February 28 - Quarterfinals
6:00 PM - G1: #8 Lafayette at #1 Holy Cross
6:00 PM - G2: #7 Navy at #2 Bucknell
6:00 PM - G3: #6 Army at #3 Lehigh
6:30 PM - G4: #5 Colgate at #4 American
Sunday, March 4 - Semifinals
TBA - G5: #1 Holy Cross vs #4 American
TBA - G6: #2 Bucknell vs #6 Army
Friday, March 9 - Championship
3:30 PM - #1 Holy Cross vs #2 Bucknell

SEC

Thursday, March 8 - First Round
12:00 PM - G1: #W5 Alabama vs #E4 Kentucky
2:15 PM - G2: #E6 South Carolina vs #W3 Arkansas
6:30 PM - G3: #E5 Georgia vs #W4 Auburn
8:45 PM - G4: #W6 LSU vs #E3 Tennessee
Friday, March 9 - Quarterfinals
12:00 PM - G5: #E4 Kentucky vs #W1 Mississippi State
2:15 PM - G6: #W3 Arkansas vs #E2 Vanderbilt
6:30 PM - G7: #E5 Georgia vs #E1 Florida
8:45 PM - G8: #W6 LSU vs #W2 Mississippi
Saturday, March 10 - Semifinals
12:00 PM - G9: #W1 Mississippi State vs #W3 Arkansas
2:15 PM - G10: #E1 Florida vs #W2 Mississippi
Sunday, March 11 - Championship
12:00 PM - G11: #W3 Arkansas vs #E1 Florida

SOUTHERN

Wednesday, February 28 - First Round
2:00 PM - G1: #8 Chattanooga vs #9 Wofford
4:30 PM - G2: #7 Western Carolina vs #10 Elon
7:00 PM - G3: #6 Georgia Southern vs #11 The Citadel
Thursday, March 1 - Quarterfinals
1:00 PM - G4: #1 Davidson vs #8 Chattanooga
3:30 PM - G5: #4 UNC-Greensboro vs #5 Furman
6:00 PM - G6: #2 Appalachian State vs #7 Western Carolina
8:30 PM - G7: #3 College of Charleston vs #6 GA Southern
Friday, March 2 - Semifinals
5:00 PM - G8: #1 Davidson vs #5 Furman
7:30 PM - G9: #2 Appalachian State vs #3 C of Charleston
Saturday, March 3 - Championship
5:00 PM - G10: #1 Davidson vs #3 College of Charleston

SOUTHLAND

Thursday, March 8 - Quarterfinals
12:00 PM - G1: #2 Sam Houston State vs #7 Lamar
2:30 PM - G2: #3 Northwestern St vs #6 Stephen F. Austin
6:00 PM - G3: #1 Texas A&M-CC vs #8 SE Louisiana
8:30 PM - G4: #4 McNeese State vs #5 UT-Arlington
Friday, March 9 - Semifinals
6:00 PM - G5: #7 Lamar vs #3 Northwestern State
8:30 PM - G6: #1 Texas A&M-CC vs #4 McNeese State
Sunday, March 11 - Championship
1:00 PM - G7: #3 Northwestern State vs #1 Texas A&M-CC

SWAC

Wednesday, March 7 - Quarterfinals
2:30 PM - G1: #2 Jackson State vs #7 Southern
8:00 PM - G2: #1 Mississippi Valley vs #8 Alabama State
Thursday, March 8 - Quarterfinals
2:30 PM - G3: #3 Grambling State vs #6 Arkansas-Pine Bluff
8:00 PM - G4: #4 Alcorn State vs #5 Texas Southern
Friday, March 9 - Semifinals
2:30 PM - G5: #2 Jackson State vs #6 Arkansas-Pine Bluff
8:00 PM - G6: #1 Mississippi Valley vs #5 Texas Southern
Saturday, March 10 - Championship
5:00 PM - G7: #2 Jackson State vs #1 Mississippi Valley

SUN BELT

Wednesday, February 28 - First Round
7:00 PM - G1: #9 Middle Tennessee at #8 Troy
7:00 PM - G2: #13 Denver at #4 LA-Monroe
7:00 PM - G3: #12 LA-Lafayette at #5 North Texas
6:00 PM - G4: #11 Florida International at #6 Florida Atlantic
7:00 PM - G5: #10 UALR at #7 New Orleans
Sunday, March 4 - Quarterfinals
12:30 PM - G6: #1 South Alabama vs #9 Middle Tennessee
3:00 PM - G7: #4 LA-Monroe vs #5 North Texas
6:30 PM - G8: #2 Arkansas State vs #7 New Orleans
9:00 PM - G9: #3 Western Kentucky vs #6 Florida Atlantic
Monday, March 5 - Semifinals
6:30 PM - G10: #9 Middle Tennessee vs #5 North Texas
9:00 PM - G11: #2 Arkansas State vs #3 Western Kentucky
Tuesday, March 6 - Championship
8:00 PM - G12: #5 North Texas vs #2 Arkansas State

WEST COAST

Friday, March 2 - First Round
7:30 PM - G1: #5 San Diego vs #8 Pepperdine
10:00 PM - G2: #6 Loyola Marymount vs #7 Portland
Saturday, March 3 - Quarterfinals
8:00 PM - G3: #4 San Francisco vs #5 San Diego
10:30 PM - G4: #3 Saint Mary's vs #7 Portland
Sunday, March 4 - Semifinals
8:30 PM - G5: #1 Gonzaga vs #5 San Diego
10:30 PM - G6: #2 Santa Clara vs #3 St. Mary's
Monday, March 5 - Championship
8:00 PM - G7: #1 Gonzaga vs #2 Santa Clara

WAC

Tuesday, March 6 - First Round
8:30 PM - G1: #8 San Jose State vs #9 Idaho
Thursday, March 8 - Quarterfinals
1:00 PM - G2: #1 Nevada vs #9 Idaho
3:30 PM - G3: #4 Utah State vs #5 Hawaii
7:00 PM - G4: #3 Fresno State vs #6 Boise State
9:30 PM - G5: #2 New Mexico State vs #7 Louisiana Tech
Friday, March 9 - Semifinals
7:00 PM - G6: #1 Nevada vs #4 Utah State
9:30 PM - G7: #6 Boise State vs #2 New Mexico State
Saturday, March 10 - Championship
8:00 PM - G8: #4 Utah State vs #2 New Mexico State
U.S.A.
SCS.com STORE
SCS.com - Shop for NCAA gear here!
ITEMS OF INTEREST
CONFERENCES
CHRIST IN SPORTS
Place your ad here. Contact SCS.com for more info.
SOUTHERNCOLLEGESPORTS.COM
Copyright 2004-2009 SouthernCollegeSports.com. All rights reserved. This website is an unofficial and independently operated source of news and information not affiliated with any school, team, or league.